Rezultate la Olimpiada de Informatica, faza judeteana

postat de Lupse-Turpan Mircea la 8 Mar 2015

 

Nr crt Numele Prenumele Profesori coordonatori Premiul
1

Băbălău

Alexandru

Mânz Dorin, Lupşe-Turpan Mircea

P1
2

Vlad

Raluca Junea Sanda, Simulescu Adriana P1
3

Rochian

Vlad-Mihai Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea P1
4 Pețenchea Alexandru

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia,

Lupşe-Turpan Mircea

P1
5

Malekshahian

Alexandru Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea P2
6

Brînzaș

Vlad Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu P2
7

Mătrăgună

Mihai Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu P2
8

Ciocioman

Oana Cărnaţ Cristiana, Lupşe-Turpan Mircea P2
9

Fara

Vlad Andrei Mânz Dorin, Lupşe-Turpan Mircea P3
10

Stiegelbauer

Paul Alexandru Mânz Dorin, Lupşe-Turpan Mircea P3
11

Cordun

Cristina Junea Sanda, Ianc Felicia P3
12

Cazacu

Robert Bogdan Bohm Cristina, Junea Sanda, Nina Gheju, Lupşe-Turpan Mircea P3
13 Oprea Sebastian

Simulescu Adriana, Junea Sanda,

Lupşe-Turpan Mircea

P3
14

Laitin

Eduard Brata Mânz Dorin, Lupşe-Turpan Mircea M
15

Macovei

Andrei Junea Sanda, Simulescu Adriana M
16

Florea

Alexandru Bogdan Simulescu Adriana, Junea Sanda M
17

Stroia

Constantin-Dacian Cărnaţ Cristiana, Bohm Cristina M
18

Curca

Alexandru-Daniel Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu M
19

Cubitchi

Alexander Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu M
20 Gama Valentin-Maximilian Junea Sanda, Simulescu Adriana M
21 Necula Dan-Gabriel Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu M
22 Pava David Mânz Dorin, Lupşe-Turpan Mircea M
23 Mironiuc Miriam Mânz Dorin, Lupşe-Turpan Mircea M
24 Murariu Sebastian Cosmin Simulescu Adriana, Junea Sanda M
25 Vasile Madalina Andreea Simulescu Adriana, Junea Sanda M
26 Beleș Damian Teodor Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea M
27 Stanici Sebastian Mânz Dorin, Bohm Cristina M
28 Luca Alexandru Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea M
29 Miklos Andrei Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea M
30 Chincea Raul Bohm Cristina, Junea Sanda, Târziu Mircea M
31 Roșu Andrei Bohm Cristina, Junea Sanda,Gheju Nina M
32 Avramescu Cristian Cărnaţ Cristiana, Lupşe-Turpan Mircea M
33 Iarca Ștefan Cărnaţ Cristiana, Lupşe-Turpan Mircea M
34 Ștefan Robert Andrei Iordaiche Cristina, Ianc Felicia M
35 Florea Vlad Cărnaţ Cristiana, Lupşe-Turpan Mircea M
36 Copocean Tania Cărnaţ Cristiana, Lupşe-Turpan Mircea M