LOCURI LIBERE 2023-2024
Concurs post contractual informatician I S - ianuarie 2024
Liceul Teoretic „Grigore Moisil” cu sediul în Timișoara, strada Ghirlandei nr. 4, județul Timiș, organizează concurs, pentru ocuparea postului contractual, conform prin H.G. nr. 1336/2022.
- Denumirea postului – 1 post informatician I S, post vacant, contractual, pe perioadă nedeterminată.
Condiţii specifice de participare la concurs:
- vechime în specialitatea studiilor necesare ocupării postului - nu se solicită.
- nivelul studiilor – absolvirea, cu diplomă, a unei instituții de învățământ superior de profil;
Data, ora şi locul de desfăşurare a concursului:
- proba scrisă în data de 25.01.2024, ora 10.00, la sediul instituției;
- proba interviu în data de 26.01.2024 , ora 10.00, la sediul instituției.
Candidaţii vor depune dosarul de concurs în perioada 8 – 20 ianuarie 2024 la sediul instituţiei str Ghirlandei nr.4
Date contact: secretariat, telefon 0256493245, 0256493451, fax 0256498362, informaţii pe site-ul Liceului Teoretic Grigore Moisil Timişoara
TMMATE 2023
Felicitari elevilor care au obtinut premii si mentiuni la CONCURSUL EUREGIONAL DE MATEMATICĂ - ”TMMATE” desfasurat sambata 25 noiembrie la Colegiul National CD Loga Timisoara, felicitari profesorilor care i-au pregatit !
CONCURSUL EUREGIONAL DE MATEMATICĂ - ”TMMATE”
Ediția a XII-a, an școlar 2023‐2024, 25 nov 2023
REZULTATELE ELEVILOR
Nr. crt. |
NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI |
CLASA |
PROFESOR ANTRENOR |
PREMIUL |
1 |
MIHART MIHNEA ȘTEFAN |
5 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
2 |
ION LUCA ȘTEFAN |
5 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
3 |
POP MIHAI |
5 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
4 |
TĂNĂSESCU ALEXANDRU |
5 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
5 |
DIACONU MATEI FLORIN |
5 |
BUȘE GABRIELA |
Mentiune |
6 |
HARCĂU RAREȘ DOMINIC |
5 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
7 |
MOGOȘ DAVID |
5 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
8 |
CIOARĂ DARIUS MIHAI |
5 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
9 |
ȚUGUI ALEXANDRU MIHAI |
6 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
10 |
BRIȘAN DAVID ȘTEFAN |
6 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
11 |
PAȘCALĂU ALEXANDRA |
6 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
12 |
BERTUS ALBERT |
6 |
PLETEA ANDREA |
Mentiune |
13 |
MIHAI EVA CARINA |
6 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
14 |
MEREU GEORGE GRAȚIAN |
6 |
ȘTEFĂNESCU AURA |
Mentiune |
15 |
POP ANDREI |
6 |
MARTA ADRIAN |
Mentiune |
16 |
CIOATĂ SASHA DAVID |
6 |
ȘTEFĂNESCU AURA |
Mentiune |
17 |
COSTESCU CAROLINA |
6 |
MARTA ADRIAN |
Mentiune |
18 |
PĂUNESCU VICTOR CRISTIAN |
7 |
BUȘE GABRIELA |
Mentiune |
19 |
JURCA ALEXANDRA |
7 |
BOCIU CERASELA |
Mentiune |
20 |
LUPULESCU VLAD IOAN |
7 |
BUȘE GABRIELA |
Mentiune |
21 |
FLUERAȘ ANDREI |
8 |
ALMAȘA TITIANA |
Mentiune |
22 |
KELEMEN ALEXANDRU |
8 |
PRICODAN RAMONA |
Mentiune |
23 |
COSMA TUDOR |
8 |
ȘTEFĂNESCU AURA |
Mentiune |
24 |
POPUȚE DRAGOȘ |
9 |
BĂTĂRAN FLORIN |
Premiul al II-lea |
25 |
SCHEUȘAN ANDREI IOAN |
9 |
BĂTĂRAN FLORIN |
Mentiune |
26 |
GRUICI ANDREI CLAUDIU |
9 |
REZMIVE DANIELA |
Mentiune |
27 |
GORUNESCU MIHAI |
9 |
BĂTĂRAN FLORIN |
Mentiune |
28 |
BÂRSAN IOAN DANIEL |
9 |
REZMIVE DANIELA |
Mentiune |
29 |
POPESCU DARIUS-LAURENȚIU |
9 |
POȘTARU CĂLIN |
Mentiune |
30 |
ROUA SERGIU VLAD |
10 |
POȘTARU CĂLIN |
Mentiune |
31 |
GEAMBAZU IULIA |
10 |
BĂTĂRAN FLORIN |
Mentiune |
32 |
LAZA RAREȘ CRISTIAN |
10 |
BĂTĂRAN FLORIN |
Mentiune |
33 |
JURCA TUDOR |
11 |
BĂTĂRAN FLORIN |
Mentiune |
34 |
PETRACHE MIHNEA |
11 |
REZMIVE DANIELA |
Mentiune |
35 |
ROTUNA FELIX |
11 |
REZMIVE DANIELA |
Mentiune |
36 |
NEAGU INA |
11 |
REZMIVE DANIELA |
Mentiune |
37 |
ALBU SEBASTIAN-FLORIN |
11 |
POȘTARU CĂLIN |
Mentiune |
38 |
DOMIL ȘERBAN |
11 |
BĂTĂRAN FLORIN |
Mentiune |
39 |
PLĂVĂȚ FABIAN |
12 |
REZMIVE DANIELA |
Premiul I |
40 |
SOPORAN PAUL |
12 |
PRICODAN RAMONA |
Mentiune |
41 |
FILIP IOAN-ALEXANDRU |
12 |
POȘTARU CĂLIN |
Mentiune |
42 |
COROBAN VLAD |
12 |
BĂTĂRAN FLORIN |
Mentiune |
Concursul Național Interdisciplinar Chimie și Științe "Ioan Zgârciu" - Piatra Neamț
GHIOCEL ANDREI (XII E) - PREMIUL I
Felicitări!
Concursul Național de Creșterea Cristalelor (organizat de Filiala Timișoara a Societății Române de Fizică și Facultatea de Fizică - UVT)
-GHIOCEL ANDREI, LIBOTEAN INGRID (XII E) - PREMIUL I
-SPOREA-IACOB CĂTĂLIN (X E) - PREMIUL II
Felicitări!