Elevi cu rezultate deosebite

la concursurile de informatică

Prof. Cristina Iordaiche, specialitatea informatică

                                                                                                                                                Rezultate an școlar 2015-2016

 

Nr.crt

Nume si prenume elev/echipa

CLASA

Mențiune

Denumirea Concursului

Etapa concursului

Profesori antrenori

1

Rochian Vlad

11

Medalie de argint

Olimpiada de Informatică Central-Europeană

INTERNATIONALA

Iordaiche Cristina, Lupșe-Turpan Mircea

2

Rochian Vlad

11

Medalie de argint

Olimpiada Nationala de Informatica

NATIONALA

Iordaiche Cristina, Lupșe-Turpan Mircea

3

Ceviker Sinan-Deniz

9

Medalie de bronz

Olimpiada Nationala de Informatica

Roșu Ovidiu, Iordaiche Cristina

4

Yuzgulen Behiye-Begum

10

Premiul 2

Smart-Kids

EUROREGIONALA

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

5

Roşu Alin

10

Premiul 2

Smart-Kids

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

6

Raisa Lăpuşte

12

Mentiune speciala

Smart-Kids

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

7

Mătrăguna Mihai

12

Mentiune speciala

Smart-Kids

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

8

CEVIKER SINAN-DENIZ

9

Premiul 3

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

NATIONALA

IORDAICHE CRISTINA; ROŞU OVIDIU

9

Rochian Vlad

11

Mentiune

Concursul Național Urmașii lui Moisil Iasi

Iordaiche Cristina, Lupșe-Turpan Mircea

10

Rochian Vlad

11

Mentiune

Olimpiada Nationala de Informatica

Iordaiche Cristina, Lupșe-Turpan Mircea

11

RADULOV NIKOLA

9

Mentiune

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

IORDAICHE CRISTINA; ROŞU OVIDIU

12

STROIA MARKO

9

Mentiune

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

ROSU OVIDIU;IORDAICHE CRISTINA

13

HEDES IOAN-ALEXANDRU

9

Mentiune

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

IORDAICHE CRISTINA; ROŞU OVIDIU

14

NETIN RADU

9

Mentiune

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

IORDAICHE CRISTINA; ROŞU OVIDIU

15

ARAMBASA VLAD

11

Mentiune

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

IORDAICHE CRISTINA; LUPŞE TURPAN MIRCEA

16

LAPUSTE VLAD

11

Mentiune

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

IORDAICHE CRISTINA; LUPŞE TURPAN MIRCEA

17

MATRAGUNA MIHAI

12

Mentiune

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

IORDAICHE CRISTINA; ROŞU OVIDIU

18

ROSU ALIN-PETRU

10

Mentiune

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

IORDAICHE CRISTINA; ROŞU OVIDIU

19

YUZGULEN BEHIYE-BEGUM

10

Mentiune

Concursul Naţional de Soft "Grigore Moisil" Lugoj

IORDAICHE CRISTINA; ROŞU OVIDIU

20

Itinianț Andrei

12

Premiul 1

Concursul național de comunicări științifice

JUDETEANA

Sporea-Iacob Florina, Iordaiche Cristina

21

Seserman Andra

12

Premiul 1

Concursul național de comunicări științifice

Sporea-Iacob Florina, Iordaiche Cristina

22

Ceviker Sinan-Deniz

9

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

23

Rochian Vlad Mihai

11

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

24

ZUBER ALEXANDRA

10

Premiul 2

Concurs judetean NoiInfo

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

25

YUZGULEN BEHIYE-BEGUM, ROȘU ALIN

 

Premiul 2

Concurs judetean NoiInfo

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

26

Radulov Nikola

9

Premiul 3

Olimpiada de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

27

Mătrăgună Mihai

12

Premiul 3

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

28

MATRAGUNA MIHAI-ALEXANDRU, LAPUSTE MIHAI-VLAD

11

Premiul 3

Concurs judetean NoiInfo

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

29

ARAMBAȘA VLAD, APOSTOL DUMITRU CRISTIAN

 

Premiul 3

Concurs judetean NoiInfo

Iordaiche Cristina, Lupșe-Turpan Mircea

30

Hedeș Ioan-Alexandru

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

31

Nețin Radu

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

32

Pārvulescu Mihai-Alexandru

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

33

Petrut Bianca-Ioana

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

34

Stroia Marco-Nicola

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

35

Necula Dan

10

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

36

Malekshahian Alexandru

11

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina,Lupşe-Turpan Mircea

37

BORAN LAURENTIU

12

Mentiune

Concurs judetean NoiInfo

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

38

YUZGULEN BEHIYE BEGUM

10

Mentiune

Olimpiada de Tehnologia Informatiei

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

39

Rochian Vlad Mihai

11

Premiul 1

Olimpiada locala de informatica

LOCALA

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

40

Stroia  Marco-Nicola

9

Premiul 2

Olimpiada locala de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

41

Oproiu Constantin

10

Premiul 2

Olimpiada locala de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

42

Arambaşa Vlad

11

Premiul 2

Olimpiada locala de informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

43

Hedeș Ioan-Alexandru

9

Premiul 3

Olimpiada locala de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

44

Nețin  Radu

9

Premiul 3

Olimpiada locala de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

45

Malekshahian Alexandru

11

Premiul 3

Olimpiada locala de informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

46

Mătrăgună  Mihai

12

Premiul 3

Olimpiada locala de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

47

Ceviker  Sinan-Deniz

9

Mentiune

Olimpiada locala de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

48

Radulov Nikola

9

Mentiune

Olimpiada locala de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

49

Mănăilă Denis-Daniel

9

Mentiune

Olimpiada locala de informatica

Rosu Ovidiu,Iordaiche Cristina

50

Parvulescu  Mihai-Alexandru

9

Mentiune

Olimpiada locala de informatica

Roşu Ovidiu, Iordaiche Cristina

51

Necula Dan

10

Mentiune

Olimpiada locala de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

52

Licareţ Raul

11

Mentiune

Olimpiada locala de informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

53

Beleş Damian Teodor

11

Mentiune

Olimpiada locala de informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

54

Lăpuşte Vlad

11

Mentiune

Olimpiada locala de informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

55

Luca Alexandru

11

Mentiune

Olimpiada locala de informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

 

 

Rezultate an școlar 2014-2015

 

Nr

crt

Numele si

 prenumele elevului

Clasa

Premiul obtinut

Denumire concurs

Etapa concursului

Profesori coordonatori

 

1.         

Rochian Vlad

10

Medalie de argint

Balcaniada de informatica,Bulgaria

INTERNATIONALA

Iordaiche Cristina, Lupse Turpan Mircea

2.         

Rochian Vlad

10

Medalie de bronz

Olimpiada Pluridisciplinara Iacuzia, Rusia

Iordaiche Cristina, Lupse Turpan Mircea

3.         

Yuzgulen Begum
 Rosu Alin

9

Premiul 1

Concurs Euroregional de soft pentru table interactive - Smart-Kids

EUROREGIONALA

Iordaiche Cristina Rosu Ovidiu

4.         

Lapuste Raisa,  Matarguna Mihai

11

Premiul 1

Concurs Euroregional de soft pentru table interactive - Smart-Kids

Iordaiche Cristina Rosu Ovidiu

5.         

Petruţa Alexandra,  Ştefan Robert

12

Premiul 2

Concurs Euroregional de soft pentru table interactive - Smart-Kids

Ianc Felicia, Iordaiche Cristina

6.         

Malekshahian Alexandru

10

Medalie de argint

Olimpiada Nationala de Informatica

NATIONALA

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

7.         

Rochian Vlad-Mihai

10

Medalie de aur

Olimpiada Nationala de Informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

8.         

ROCHIAN VLAD

10

Premiul 1

Concursul National Urmasii lui Moisil Iasi

Iordaiche Cristina, Lupșe-Turpan Mircea

9.         

Mătrăguna Mihai

11

Premiul 1

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

10.      

Yuzgulen Behiye-Begum

9

Premiul 2

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

11.      

Roşu Alin

9

Premiul 2

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

12.      

Lăpuşte Raisa

11

Premiul 2

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

13.      

Curea Silvia

11

Premiul 2

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

14.      

Itinianţ Andrei

11

Premiul 2

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

15.      

Raț Alexandru

11

Premiul 3

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

16.      

Boran Laurențiu

11

Premiul 3

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

17.      

Rochian Vlad-Mihai

10

Mentiune

Olimpiada Nationala de Informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

18.      

Malekshahian Alexandru

10

Mentiune

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina , Lupse Mircea

19.      

Mătrăguna Mihai

11

Mentiune

Concurs National de soft si programare "Gr. Moisil", Lugoj

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

20.      

Matraguna Mihai, Grigorescu Mihaela

11

Mentiune

Concura National Infoeducatie

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

21.      

Rochian Vlad-Mihai

10

Premiul 1

Olimpiada Judeteana de Informatica

JUDETEANA

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

22.      

Petenchea Alexandru

12

Premiul 1

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupşe-Turpan Mircea

23.      

Matraguna Mihai

11

Premiul 1

Olimpiada de Tehnologia Informatiei

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

24.      

Malekshahian Alexandru

10

Premiul 2

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

25.      

Brinzas Vlad

11

Premiul 2

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

26.      

Matraguna Mihai

11

Premiul 2

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

27.      

Yuzgulen Behiye-Begum

9

Premiul 2

Olimpiada de Tehnologia Informatiei

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

28.      

Haidu Diana

11

Premiul 3

Olimpiada de Tehnologia Informatiei

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

29.      

Curca Alexandru-Daniel

9

Mentiune

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

30.      

Cubitchi Alexander

9

Mentiune

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

31.      

Necula Dan-Gabriel

9

Mentiune

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

32.      

Beles Damian Teodor

10

Mentiune

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

33.      

Luca Alexandru

10

Mentiune

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

34.      

Miklos Andrei

10

Mentiune

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

35.      

Stefan Robert Andrei

12

Mentiune

Olimpiada Judeteana de Informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

36.      

Rosu Alin

9

Mentiune

Olimpiada de Tehnologia Informatiei

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

37.      

Itineant Andrei

11

MENŢIUNE

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

38.      

Lapuste Raisa

11

MENŢIUNE

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

39.      

Curea Silvia

11

MENŢIUNE

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

40.      

Carban Sergiu

11

MENŢIUNE

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

41.      

Rusovan Paul

11

MENŢIUNE

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

42.      

Apostol Sebastian

9

PREMIUL I

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

43.      

Curca Daniel

9

PREMIUL I

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

44.      

Mătrăgună Mihai

11

PREMIUL II

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

45.      

Yuzgulen Behiye-Begum

9

PREMIUL II

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

46.      

Roşu Alin

9

PREMIUL II

Concursul Județean NOIINFO

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

47.      

Rochian Vlad-Mihai

10

Premiul 1

Olimpiada de informatica

LOCALA

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

48.      

Cubitchi  Alexander

9

Premiul 2

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

49.      

Malekshahian Alexandru

10

Premiul 2

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

50.      

Peţenchea Alexandru

12

Premiul 2

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupşe-Turpan Mircea

51.      

Yuzgulen  Behiye-Begum

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

52.      

Necula  Dan-Gabriel

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

53.      

Oproiu  Constantin

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

54.      

Roşu  Alin-Petru

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

55.      

Luca Alexandru

10

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupşe-Turpan Mircea

56.      

Brīnzaş  Vlad

11

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

57.      

Mătrăgună Mihai

11

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

58.      

Nemţoc Alexandru

11

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

59.      

Ştefan Robert Bogdan

12

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

 

 

Rezultate an școlar 2013-2014

 

Nr

crt

Numele si prenumele

 elevului

Clasa

Premiul obtinut

Denumire concurs

Etapa concursului

Profesori coordonatori

1.        

Rochian Vlad

9

Medalie de argint

Turneul International de informatica Shumen Bulgaria

 

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

2.        

Mihai Matraguna

10

Premiul 1

Concurs de soft pentru table interactive Smart-Kids

INTERNATIONALA

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

3.        

Iosif Patricia

10

Premiul 1

Concurs de soft pentru table interactive Smart-Kids

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

4.        

Lala Laura

11

Premiul 2

Concurs de soft pentru table interactive Smart-Kids

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

5.        

Civig Corneliu

11

Premiul 2

Concurs de soft pentru table interactive Smart-Kids

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

6.        

Bogdan Beatrice

11

Premiul 3

Concurs de soft pentru table interactive Smart-Kids

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

7.        

Lapuște Raisa

10

Mentiune

Concurs de soft pentru table interactive Smart-Kids

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

8.        

Petruta Bianca

11

Mentiune

Concurs de soft pentru table interactive Smart-Kids

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

9.        

Rochian Vlad

9

Mentiune

Concursul National Urmasii lui Moisil

NATIONALA

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

10.     

Rochian Vlad

9

Mentiune

Olimpiada Natională de Informatică

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

11.     

Rochian Vlad

9

Medalie de aur

Olimpiada Natională de Informatică

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

12.     

Petenchea Alexandru

11

Medalie de bronz

Olimpiada Natională de Informatică

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea

13.     

Rochian Vlad

9

Premiul 1

Olimpiada de informatica

JUDETEANA

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

14.     

Matraguna Mihai

10

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

15.     

Petenchea Alexandru

11

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea

16.     

Angheluta Bogdan

10

Premiul 1

Olimpiada judeteana de TIC

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

17.     

Malekshahian Alexandru

9

Premiul 2

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

18.     

Angheluta Bogdan

10

Premiul 2

Noi Info

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

19.     

Matraguna Mihai

10

Premiul 2

Olimpiada judeteana de TIC

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

20.     

Stefan Robert

11

Premiul 3

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

21.     

Beles Damian-Teodor

9

Premiul 3

Olimpiada judeteana de TIC

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

22.     

Beles Damian-Teodor

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

23.     

Lapuste Vlad

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

24.     

Luca Alexandru

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

25.     

Rezban Andrei

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

26.     

Fistea Alexandru

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

27.     

Jager Patrik

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

28.     

Civig Corneliu

11

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

29.     

Stetcu Daniel

11

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

30.     

Angheluta Bogdan

10

Mentiune

Noi Info

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

31.     

Carban Sergiu, Rusovan Paul

10

Mentiune

Noi Info

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

32.     

Hoha Catalin

9

Mentiune

Olimpiada judeteana de TIC

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

33.     

Hoha C?t?lin

9

Premiul 1

Olimpiada de informatica

LOCALA

Ro?u Ovidiu, Iordaiche Cristina

34.     

Luca Alexandru

9

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

35.     

Malekshahian Alexandru

9

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

36.     

Popovici Casiana

9

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

37.     

Rezban Andrei

9

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

38.     

Suciu Tudor-Ioan

9

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

39.     

Chis mara

9

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

40.     

Petenchea Alexandru

11

Premiul 1

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea

41.     

Lapuste Vlad

9

Premiul 2

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

42.     

Beles Damian

9

Premiul 2

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

43.     

Brīnzas Vlad

10

Premiul 2

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

44.     

Matraguna Mihai

10

Premiul 2

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

45.     

Fistea Alexandru

9

Premiul 3

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

46.     

Rochian Vlad

9

Premiul 3

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea

47.     

Stetcu Daniel

11

Premiul 3

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

48.     

Jager Patrik

9

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

49.     

Boran Laurentiu

10

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

50.     

Angheluta Bogdan

10

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

51.     

Haidu Diana

10

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

52.     

Pocol Bogdan

10

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

53.     

Stefan Robert

11

Mentiune

Olimpiada de informatica

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

 

 

Rezultate an școlar 2012-2013

 

Nr.crt

Numele si prenumele elevului

Clasa

Denumire concurs

Etapa concursului

Premiul obtinut

Profesori coordonatori

1

Peţenchea Alexandru

10

Olimpiada Naţională de Informatică

NATIONALA

Menţiune, Medalie de argint

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea

2

Bacila Emilian

12

Concurs de soft "Grigore Moisil", Lugoj

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu, Lupse-Turpan Mircea

3

Petenchea Alexandru

10

Concursul de Informatica "Grigore Moisil" Urziceni

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea

4

Butunoi Bogdan

11

Concurs de soft "Grigore Moisil", Lugoj

Premiul 2

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

5

Guga Sorin

11

Concurs de soft "Grigore Moisil", Lugoj

Premiul 2

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

6

PETENCHEA ALEXANDRU

10

Concurs national de programare Gr. Moisil

Premiul 2

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea

7

Petruta Alexandra

9

Concurs de soft "Grigore Moisil", Lugoj

Premiul 3

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

8

Stein Daian

9

Concurs de soft "Grigore Moisil", Lugoj

Premiul 3

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

9

CIVIG CORNELIU

10

Concurs national de programare Gr. Moisil

Mentiune

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

10

DELGADO ADRIAN

10

Concurs national de programare Gr. Moisil

Mentiune

Iordaiche Cristina, Ianc felicia

11

Borza Mario

9

Concurs de soft "Grigore Moisil", Lugoj

Mentiune

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

12

Borza Mario

9

Concurs de soft "Grigore Moisil", Lugoj

Mentiune

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

13

Delgado Adrian

9

Concurs de soft "Grigore Moisil", Lugoj

Mentiune

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

14

Stefan Robert

9

Concurs de soft "Grigore Moisil", Lugoj

INTERNATIONALA

Mentiune

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

15

Grama Alexandru

12

Concurs "Smart-Kids"

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

16

Petrariu Alin

12

Concurs "Smart-Kids"

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

17

Petruta Alexandra

10

Concurs "Smart-Kids"

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

18

Rafiroiu Alexandru

6

Concurs "Smart-Kids"

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

19

Stefan Robert

10

Concurs "Smart-Kids"

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

20

Butunoi Bogdan

12

Concurs "Smart-Kids"

Premiul 3

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

21

Guga Sorin

12

Concurs "Smart-Kids"

Premiul 3

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

22

Bogdan Beatrice

10

Concurs "Smart-Kids"

Mentiune

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

23

Jivan Ioana

10

Concurs "Smart-Kids"

Mentiune

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

24

Lapuste Raisa

9

Concurs "Smart-Kids"

Mentiune

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

25

Nicoras Vlad

9

Concurs "Smart-Kids"

Mentiune

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

26

ANGHELUŢA BOGDAN

9

Olimpiada de Tehnologia Informaţiei

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

27

GUGA SORIN

12

Olimpiada de Tehnologia Informaţiei

JUDETEANA

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

28

Pețenchea Alexandru

10

Olimpiada Judeţeană de Informatică

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea

29

MĂTRĂGUNA MIHAI

9

Olimpiada de Tehnologia Informaţiei

Premiul 2

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

30

Stefan Robert

10

Olimpiada Judeţeană de Informatică

Premiul 2

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

31

Brīnzaș Vlad

9

Olimpiada Judeţeană de Informatică

Premiul 3

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

32

Grama Alexandru

12

Olimpiada de Tehnologia Informaţiei

Premiul 3

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

33

Cheroiu Cosma-Stefan

12

Olimpiada de Tehnologia Informaţiei

Mentiune

Iordaiche Cristina, Roşu Ovidiu

34

Delgado Adrian

10

Olimpiada Judeţeană de Informatică

Mentiune

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

35

GUGA SORIN

12

Concursul NOI INFO secţiunea AFIŞ

Mentiune

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

36

Angheluţă Bogdan

9

Olimpiada Judeţeană de Informatică

Menţiune

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

37

Haidu Diana

9

Olimpiada Judeţeană de Informatică

Menţiune

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

38

Mătrăguna Mihai

9

Olimpiada Judeţeană de Informatică

Menţiune

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

39

Nemțoc Alexandru

9

Olimpiada Judeţeană de Informatică

Menţiune

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

40

Nicoras Vlad

9

Olimpiada Judeţeană de Informatică

Menţiune

Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu

41

Civig Corneliu

10

Olimpiada Locală de Informatică

LOCALA

Premiul 1

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

42

Brīnzaș Vlad

9

Olimpiada Locală de Informatică

Premiul 3

Iordaiche Cristina, Roșu Ovidiu

43

Delgado Adrian

10

Olimpiada Locală de Informatică

Premiul 2

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

44

Ştefan Robert

10

Olimpiada Locală de Informatică

Premiul 2

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia

45

Peţenchea Alexandru

10

Olimpiada Locală de Informatică

Premiul 3

Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea

46