Rezultatele etapei locale a olimpiadei de matematic?? 9.02.2013

postat de Georgescu Ruxanda la 12 Feb 2013
nr crt numele ??i prenumele clasa premiul profesor antrenor
1 NICORA?? VLAD 9 I GEORGESCU GEORGE
2 BALABAN EVA SORANA 9 II GEORGESCU GEORGE
3 TEREGOVAN DENIS 9 II GEORGESCU GEORGE
4 STOIC??NESCU PETRU 9 II GEORGESCU GEORGE
5 MIHALAICHE DRAGANA 9 III GEORGESCU RUXANDA
6 MILITARU ADRIAN 9 III GEORGESCU RUXANDA
7 MARTINOVICI SERGIU 9 M OPREA GABRIELA
8 MUNTEAN IRIS IOANA 9 M GEORGESCU GEORGE
9 BAN GABRIEL 9 M OPREA GABRIELA
10 BOBEIC?? ALINA 9 M OPREA GABRIELA
11 BUJANC?? ANAMARIA 9 M GEORGESCU RUXANDA
12 BURGER MONICA 9 M OPREA GABRIELA
13 C??RUNTA CRISTINA 9 M IANCULESCU DORU
14 CIOROGARIU RADU 9 M GEORGESCU RUXANDA
15 GABOR ALEXANDRA 9 M GEORGESCU RUXANDA
16 ILIU???? MIHAI 9 M GEORGESCU RUXANDA
17 IOSIF PATRICIA 9 M GEORGESCU GEORGE
18 L??PU??TE ANDA RAISA 9 M GEORGESCU GEORGE
19 NEM??OC ALEXANDRU 9 M GEORGESCU GEORGE
20 VASILIE LAURA ANA 9 M PO??TARU C??LIN
21 CIOCIOMAN OANA 10 I GEORGESCU GEORGE
22 FERICEL DIANA 10 II IANCULESCU DORU
23 SURDEA VLAD 10 III GEORGESCU GEORGE
24 IARCA ??TEFAN 10 M GEORGESCU GEORGE
25 COPOCEAN TANIA 10 M GEORGESCU GEORGE
26 FLOREA VLAD 10 M GEORGESCU GEORGE
27 ??TE??CU DANIEL 10 M GEORGESCU RUXANDA
28 BOLDI?? ANDRADA 10 M GEORGESCU GEORGE
29 BORZA MARIO 10 M GEORGESCU RUXANDA
30 CHIPER ANDRA 10 M GEORGESCU GEORGE
31 DR??GAN C??LIN 10 M GEORGESCU GEORGE
32 RO??COVICI ALEXANDRA 10 M OPREA GABRIELA
33 ??TEFAN ROBERT 10 M GEORGESCU RUXANDA
34 VANCEA GABRIEL 10 M PO??TARU C??LIN
35 M??RZOCA ANDREEA 11 I GEORGESCU GEORGE
36 VL??ZAN SABINA 11 II GEORGESCU GEORGE
37 STOIN RAUL 11 M GEORGESCU GEORGE
38 STRUGARIU R??ZVAN 11 M GEORGESCU RUXANDA
39 V??TAVU OANA 11 M GEORGESCU GEORGE
40 OKROS ALEXANDRU 12 I GEORGESCU RUXANDA
41 LOGA CLARISA 12 II PO??TARU C??LIN
42 PANAINTE RUXANDRA 12 II GEORGESCU GEORGE
43 STOIC??NESCU GELU 12 III GEORGESCU RUXANDA
44 T??NASE LAURA 12 III PO??TARU C??LIN
45 TODOSIE MIHNEA 12 M GEORGESCU GEORGE
46 GRECONICI DENISA 12 M GEORGESCU GEORGE
47 LUCIAN HOFFMANN MONICA 12 M GEORGESCU RUXANDA
48 NE??IU RADU 12 M GEORGESCU RUXANDA
49 ??URARIU CARMEN 12 M GEORGESCU RUXANDA










nr crt numele ??i prenumele clasa premiul profesor antrenor
1 SCARLAT LUCA PETRU?? 5 II B??T??RAN FLORIN
2 DR??GAN ANA MARIA 5 M NICOLICIOIU MIRELA
3 CIOR??NG?? JULIA MARIA 5 M B??T??RAN FLORIN
4 IONA??CU MONICA 5 M POPESCU SILVIA
5 STAN MIHNEA 5 M POPESCU SILVIA
6 PAULESCU IOANA 6 I BOCIU CERASELA
7 CIOR??C?? VLAD 6 II BOCIU CERASELA
8 ??TEFAN RUXANDRA 6 III BOCIU CERASELA
9 GHEORGHE ANDA 6 M BOCIU CERASELA
10 TOPORAN VICTOR 6 M BOCIU CERASELA
11 MELU?? LUCIAN 6 M BOCIU CERASELA
12 BECHERESCU ANDREEA 6 M BOCIU CERASELA
13 ??EN?? CRISTIAN 6 M BOCIU CERASELA
14 C??L??IANU COSMIN 6 M BUZ??RNESCU ANA
15 ST??NI?? ALEXANDRU 6 M BUZ??RNESCU ANA
16 VLAD RALUCA 7 I BOCIU/B??T??RAN
17 TUDOR ALIN 7 III BOCIU/B??T??RAN
18 JULA ALEXANDRU 7 III BOCIU/B??T??RAN
19 ??TEFU ALEXANDRA 7 III BOCIU/B??T??RAN
20 MILITARU MARIA 7 M BUZ??RNESCU ANA
21 DOBRE BOGDAN 7 M BOCIU/B??T??RAN
22 LAZ??R CHRISTINE 7 M BOCIU/B??T??RAN
23 MALEKSHAHIAN ALEXANDRU 8 I BOCIU CERASELA
24 ROCHIAN VLAD 8 I BOCIU CERASELA
25 LUCA ALEXANDRU 8 M BOCIU CERASELA
26 L??PU??TE VLAD 8 M BOCIU CERASELA
27 SUCIU TUDOR 8 M BOCIU CERASELA