REZULTATELE ELEVILOR LICEULUI ???GRIGORE MOISIL??? LA OLIMPIADA DE MATEMATICA FAZA LOCAL?? - 14 FEBRUARIE 2009

postat de Georgescu Ruxanda la 16 Feb 2009

CLASA A IX-A

Nr. Crt.

Numele si prenumele

Clasa

Premiul

Profesor

1.

????RC SORIN

IX D

I

GEORGESCU GEORGE

2.

SILBERBERG ALFRED

IX E

II

OPREA GABRIELA

3.

ILCA TUDOR

IX D

III

GEORGESCU GEORGE

4.

FLUERAN GABRIEL

IX A

Mentiune

ECKSTEIN ANDREI

5.

CERBU BOGDAN

IX B

Mentiune

SIRMON LEONTINA

6.

MOISE MIHAI

IX C

Mentiune

GEORGESCU RUXANDA

7.

B??CIL?? EMILIAN

IX D

Mentiune

GEORGESCU GEORGE

8.

??TEF GIULIA

IX D

Mentiune

GEORGESCU GEORGE

9.

PAPP NICOLETA

IX C

Mentiune

GEORGESCU RUXANDA

10.

ARDELEAN DRAGO??

IX C

Mentiune

GEORGESCU RUXANDA

11.

MIU PAUL

IX C

Mentiune

GEORGESCU RUXANDA

12.

MU??UROI SILVIA

IX A

Mentiune

ECKSTEIN ANDREI

13.

HARITON LEONARD

IX C

Mentiune

GEORGESCU RUXANDA

14.

RETZLER REINER

IX D

Mentiune

GEORGESCU GEORGE

CLASA A X-A

Nr. Crt.

Numele si prenumele

Clasa

Premiul

Profesor

1.

DR??G??NESCU ALINA

X C

I

GEORGESCU GEORGE

2.

DOBRI??AN ANDREI

X C

II

GEORGESCU GEORGE

3.

PAVAL ROXANA

X C

III

GEORGESCU GEORGE

4.

DE SABATA CARLA

X C

Mentiune

GEORGESCU GEORGE

5.

IACOB DIANA

X B

Mentiune

SIRMON LEONTINA

6.

GARTEALA LAVINIA

X B

Mentiune

SIRMON LEONTINA

7.

CU?? ALEXANDRU

X D

Mentiune

OPREA GABRIELA

8.

GHINI???? ELENA

X E

Mentiune

BOLDEA PETRIA ELENA

9.

HORAK ANDREI

X D

Mentiune

OPREA GABRIELA

10.

SARCA ADELA

X D

Mentiune

OPREA GABRIELA

CLASA A XI-A

Nr. Crt.

Numele si prenumele

Clasa

Premiul

Profesor

1.

LASCU DIANA

XI C

I

GEORGESCU GEORGE

2.

P??DURARIU ROXANA

XI C

I

GEORGESCU GEORGE

3.

L??SCU?? C??T??LINA

XI D

II

GEORGESCU RUXANDA

4.

MINOIU LAURA

XI E

Mentiune

IANCULESCU DORU

5.

DE SABATA GIULIANO

XI C

Mentiune

GEORGESCU GEORGE

6.

FIKL FLORINA

XI D

Mentiune

GEORGESCU RUXANDA

7.

ZAHARIE DAN

XI C

Mentiune

GEORGESCU GEORGE

8.

AVRAMESCU ANDREI

XI C

Mentiune

GEORGESCU GEORGE

9.

VODA MIHAI

XI B

Mentiune

SIRMON LEONTINA

10.

NAGY CRISTIAN

XI B

Mentiune

SIRMON LEONTINA

11.

GREC MARCEL

XI E

Mentiune

IANCULESCU DORU

12.

PRODEA FLORIN

XI A

Mentiune

IANCULESCU DORU

CLASA A XII-A

Nr. Crt.

Numele si prenumele

Clasa

Premiul

Profesor

1.

CHI??AVU LAZ??R

XII E

I

GEORGESCU GEORGE

2.

CUJBA BIANCA

XII E

II

GEORGESCU GEORGE

3.

GHI???? OANA

XII E

III

GEORGESCU GEORGE

4.

BUCUR LOREDANA

XII C

Mentiune

GEORGESCU RUXANDA

5.

BUGARIU ALEXANDRA

XII C

Mentiune

GEORGESCU RUXANDA

6.

URSULICA DELIA

XII C

Mentiune

GEORGESCU RUXANDA

7.

PAUT TIBERIU

XII B

Mentiune

IANCULESCU DORU

8.

V??RTOSU BOGDAN

XII B

Mentiune

IANCULESCU DORU