Olimpiada de Matematic?? - etapa local??

postat de Georgescu Ruxanda la 14 Feb 2010

OLIMPIADA NA??IONAL?? DE MATEMATIC?? - ETAPA LOCAL??

13.02.2010

Nr. crt.

Nume ,prenume

Clasa

Premiul obtinut

Profesor

1.

Panainte Ruxandra

IX D

Premiul I

Georgescu George

2.

Greconici Denisa

IX D

Premiul I

Georgescu George

3.

Todosie Mihnea

IX D

Premiul II

Georgescu George

4.

Okros Alexandru

IX C

Premiul II

Georgescu Ruxanda

5.

Ne??iu Radu

IX C

Premiul III

Georgescu Ruxanda

6.

Burtic?? Bianca

IX D

Premiul III

Georgescu George

7.

Irimia ??tefania

IX B

Men??iune

Oprea Gabriela

8.

Argatu Cosmin

IX D

Men??iune

Georgescu George

9.

Schinteie Larisa

IX A

Men??iune

Georgescu Ruxanda

10.

????rc Sorin

X D

Premiul I

Georgescu George

11.

Silberberg Alfred

X E

Premiul II

Oprea Gabriela

12.

Moise Mihai

X C

Premiul II

Georgescu Ruxanda

13.

Ilca Florin

X D

Premiul III

Georgescu George

14.

Retzler Reiner

X D

Premiul III

Georgescu George

15.

??tef Giulia

X D

Premiul III

Georgescu George

16.

Rolea Alexandru

X C

Men??iune

Georgescu Ruxanda

17.

Simion Crina Brigitte

X D

Men??iune

Georgescu George

18.

Lupu Vlad

X E

Men??iune

Oprea Gabriela

19.

Mu??uroi Silvia

X A

Men??iune

Oprea Gabriela

20.

Selea Teodora

X C

Men??iune

Georgescu Ruxanda

21.

Dr??g??nescu Alina

XI

Premiul I

Georgescu George

22.

Pav??l Roxana

XI

Premiul II

Georgescu George

23.

De Sabata Carla

XI

Premiul II

Georgescu George

24.

Iacob Diana

XI

Premiul III

S??rmon Leontina

25.

G??rteal?? Lavinia

XI

Men??iune

S??rmon Leontina

26.

Martin Cristina

XI

Men??iune

Georgescu George

27.

Sarca Adela

XI

Men??iune

Oprea Gabriela

28.

Cozacu Vlad

XI

Men??iune

S??rmon Leontina

29.

Cristescu Bianca

XI

Men??iune

Oprea Gabriela

30.

??tef??nic?? Alexandru

XI

Men??iune

Oprea Gabriela

31.

Leontiuc Ioana

XI

Men??iune

Oprea Gabriela

32.

Costea Bogdan

XI

Men??iune

Georgescu George

33.

Tripa Ioana

XI

Men??iune

Oprea Gabriela

34.

Lascu Diana

XII C

Premiul I

Georgescu George

35.

Avramescu Andrei

XII C

Premiul II

Georgescu George

36.

De Sabata Giuliano

XII C

Premiul II

Georgescu George

37.

Minoiu Laura

XII E

Premiul III

Ianculescu Doru

38.

Fikl Florina

XII D

Premiul III

Georgescu Ruxanda

39.

P??durariu Roxana

XII C

Premiul III

Georgescu George

40.

Zaharie Dan

XII C

Men??iune

Georgescu George

41.

L??scu?? C??t??lina

XII D

Men??iune

Georgescu Ruxanda

42.

Prodea Florin

XII A

Men??iune

Ianculescu Doru

43.

Tihu Mircea

XII E

Men??iune

Ianculescu Doru